Ogłoszenia duszpasterskie – 09.05.2010r.

1.Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla ludzkiej pracy.

 2.W piątek 14 maja rozpoczynamy na litanii do Matki Bożej nowennę przed zasłaniem Ducha Świętego.

 3.W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dla 120 dzieci dzień wyjątkowy, w którym po raz pierwszy w życiu będą w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej. Uroczysta Msza Św. komunijna odprawiona będzie o godz. 11.00 ze względu na dużą ilość dzieci rodziców i gości, prosimy, aby na tę Mszę św. przyszły osoby zainteresowane. Będzie też przesunięta Msza św. poprzedzająca z 10.00 na 9.45. Nabożeństwo majowe dla dzieci z rozdaniem obrazków komunijnych o godz.16.30.
SPOWIEDŹ dla dzieci, rodziców i gości w sobotę o godz. 9.00.
Na godz. 11.00 w sobotę zapraszam rodziców dzieci do pomocy przy sprzątaniu Kościoła.
Spotkania z dziećmi w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 16. 30

 4. Informujemy, że dnia 22 maja nasz parafianin Michał, Antoni Adamski ur. 1982r. przyjmie święcenia diakonatu.
W zakonie Braci Mniejszych św. Franciszka z Asyżu.

 5. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na kontynuowanie prac budowlanych w naszym Kościele. Dziękuję też osobom, które systematycznie ofiarują swój czas angażując się w Komitet Budowy Świątyni. W najbliższym czasie będą podane informacje na temat prowadzonych prac.

 6. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są w naszym kościele codziennie o godz. 17.30

 7. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na organizowaną początkiem września pielgrzymkę do Włoch. Chętnych proszę o zapisy. Pierwsze spotkanie będzie początkiem czerwca.

Zostaw komentarz