Ogłoszenia duszpasterskie – 25.04.2010r.

1. Przeżywamy 4 niedzielę wielkanocną, która w liturgii nosi nazwę Niedzieli Dobrego Pasterza. Gościmy w naszej parafii kleryków Seminarium Duchownego we Wrocławiu, których witamy i wraz z nimi pragniemy się modlić o nowe liczne i święte powołania do służby w Kościele. Pamiętamy o tym, że przed pięciu laty w wigilię niedzieli Dobrego Pasterza, został dany Kościołowi papież Benedykt XVI, za którego również dzisiaj się modlimy.

2. W najbliższą środę o godz.17.00 w naszej wspólnocie parafialnej wydarzenie dla 60-ciu młodych ludzi, o wielkiej randze-Sakrament Bierzmowania, którego udzieli ks. Bp. Józef Pazdur. Tego dnia (jest to środa) nowenny nie będzie, ale będzie odprawiona zbiorowa Msza Święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej we wtorek od godz. 17.00

3. Spotkanie dla dzieci I-wszo komunijnych w poniedziałek, czwartek i piątek o godz. 16.00.

4. W sobotę rozpoczynamy Maryjny miesiąc maj. Codziennie śpiewana będzie litania Loretańska do Matki Bożej przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz.17.30. Zachęcamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

5. W najbliższą niedzielę przypada 1 niedziela miesiąca, po każdej Mszy Św. ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła zbiera ofiary na budowę.

7. Pary zamierzające zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na Dzień Skupienia dla Narzeczonych Miasta Wrocławia, który odbędzie się 12 czerwca br w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, Patronki małżeństwa i rodzin przy ul. Kruczej we Wrocławiu. Początek o godz. 13.

Zostaw komentarz