PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO DZIELNICOWEGO

„ Plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego KMP we Wrocławiu odbywa się już po raz drugi. Celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców miasta na pracę policjantów-dzielnicowych. Ważne jest także , aby społeczeństwo nabierało zaufania do pracy funkcjonariuszy i poprzez dzielnicowych chętniej współpracowało z Policją.
To właśnie dzielnicowy jest policjantem „pierwszego kontaktu” ze społeczeństwem. Dobra współpraca społeczności lokalnej z dzielnicowymi to wzajemna , dobra wymiana informacji ,co w konsekwencji niewątpliwie wpływa na poprawę bezpieczeństwa w konkretnym rejonie. Powoduje to również zahamowanie rozwoju negatywnych zjawisk w postaci spożywania alkoholu w miejscach publicznych, zakłócania spokoju czy dystrybucji środków odurzających bądź demoralizacji młodzieży.
Bo to bowiem mieszkańcy najlepiej znają problemy występujące w danym miejscu i tylko dbałość o miejsce swojego zamieszkania oraz wspólna praca z dzielnicowymi pozwoli skutecznie minimalizować zagrożenia. „
Glosy będzie można oddawać od 01 maja do 30 czerwca 2010 roku. Skrzynki do głosowania będą wystawione w podległych Radach Osiedli, Spółdzielniach Mieszkaniowych lub Szkołach zależnie od rejonu. Na zakończenie odbędzie się komisyjne liczenie głosów.
Uroczystość ogłoszenia wyników „Plebiscytu” połączona z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się w dniu 24 lipca 2010r podczas uroczystych obchodów z okazji „Święta Policji”. Oto wykaz dzielnicowych z Terenu KP Wrocław-Fabryczna na których będzie można oddać głosy.

REWIR II DZIELNICOWYCH

Mł. asp. Sławomir Cichosz os. Nowy Dwór – ul. Rogowska 136-176, Budziszyńska 76-134, 107-135 Wojrowicka 21-47, 32-58 Komorowska, Krośnieńska, Gubińska 8-10, Zemska 18-44

mł. asp. Daniel Łuczyński os. Nowy Dwór – ul. Rogowska 2-130, Zemska 1-35 i 10-16,Nowodworska 63-107, Chociebuska 4-10

sierż. Bogusława Chodorowska-Kochet Os. Nowy Dwór – ul. Wojrowicka 2-20, 3, ul. Nowodworska 1-53, 4-40, Budziszyńska 2-36, 1-63, Gubińska 1, 15-17, Jaworska, Strzegomka 51-147, Bolkowska, Dąbrówki

Zostaw komentarz