Ogłoszenia duszpasterskie – 21.03.2010r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Rekolekcje Wielkopostne. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Andrzeja Tomko Prorektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i życzymy by nasze serca były dobrym gruntem dla Słowa Bożego głoszonego w czasie tych rekolekcji. Plan rekolekcji będziemy przypominać z dnia na dzień, ale znajduje się on w gablocie parafialnej. Jutro Msze św. z nauką ogólną dla dorosłych o 9.00 i 18.00, na 17.00 zapraszamy dzieci na 19.00 młodzież. Prosimy by już dziś uplanować sobie spowiedź wielkopostną na środę od godz. 8.00 do 10.00 i od 15.30 do końca. PROSIMY NIE ODKŁADAĆ SPOWIEDZI NA OSTATNIĄ CHWILĘ.

2. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Świątyni przeprowadza zbiórkę na rzecz kontynuacji prac budowlanych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań. Również dzisiaj do nabycia świece- paschały na stół wielkanocny koszt (4,6 i 8 zł.) oraz kartki świąteczne w cenie 1 zł.

3. We czwartek 25.03. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze uroczyste o godz. 9.00 i 18.00.

4. Na poniedziałek na godz.9.00 zapraszam panów do pomocy w pracach przy porządkowaniu terenu przykościelnego.

5. W najbliższą niedzielę Komitet charytatywny będzie zbierać ofiary na paczki świąteczne oraz zapomogi dla ubogich rodzin naszej Parafii.

6. Dzieci z przedszkola nr.123 zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w przedsionku Kościoła 28.03.10 r. od godz. 10.30 do 12.30. Uzyskany dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu dzieci na kolonię.

7. Uczniowie SP. Nr. 113 serdecznie zapraszają Seniorów osiedla na wielkanocne spotkanie, które odbędzie się 30 marca 2010 r. we wtorek o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej Nr.113.

8. Dortmundzko -Wrocławska Fundacja im. Św. Jadwigi organizuje dla młodzieży wakacyjne pobyty językowe oraz praktyki zawodowe w Dortmundzie. Informacje szczegółowe umieszczone są na tablicy ogłoszeń.

9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.30.

10. Zapraszamy i zachęcamy dzieci, aby włączyły się do scholi parafialnej. Próby śpiewu odbywać się będą w sobotę o godz. 10.00.

Zostaw komentarz