Ogłoszenia duszpasterskie – 28.02.2010r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej odprawianych w każdy piątek Wielkiego Postu o godz.5.15 rano, dla modlących się o uwolnienie z nałogów, o 9.00, 17.15 dla dzieci i 20.00 dla młodzieży. Nabożeństwo  Gorzkich Żali w każdą niedzielę W. Postu o godz. 17.00 z kazaniem pasyjnym.

2.     W tym tygodniu przypada I- wszy czwartek, I-wszy piątek i
I -wsza sobota miesiąca marca. Okazja do spowiedzi św. codziennie na każdej Mszy świętej, a z racji I-go piątku od godz. 16.00.Odwiedziny  chorych w domach, według ustaleń z księżmi.

3.    Planujących zawrzeć związek małżeński informujemy, że  nauki rozpoczną się w przyszłą sobotę. Zapraszamy  na Mszę świętą o godz. 18.00 i po jej zakończeniu pierwsza nauka.

4.     Informujemy, że rekolekcje  Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 5 niedzielę W. Postu czyli 21 marca. Przeprowadzi je ks. Prof. Andrzej Tomko. Już dziś polecajmy Bożej Łasce ks. Rekolekcjonistę i prośmy, by przez  Jego posługę każdy z nas przybliżył się do Pana Boga.

5.     Bóg zapłać za składane ofiary na budowę świątyni. W przyszłą niedzielę komitet Budowy Świątyni przeprowadzi zbiórkę na rzecz kontynuacji budowy Kościoła.

6.     W najbliższy czwartek uroczystość św. Kazimierza królewicza. Przeżywającym imieniny składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego i opieki św. Patrona. Również w czwartek o godz. 20.00 Apel Jasnogórski jako duchowe przygotowanie do Jubileuszowej XXX Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału.

7.     Na poniedziałek na godz. 9.00 zapraszam panów do pomocy przy uprzątnięciu pomieszczeń, które trzeba przygotować do tynkowania. Proszę ze sobą zabrać łopaty miotły i taczki.

8. Szkoła językowa serdecznie zaprasza wszystkie osoby powyżej 50 roku życia na kurs języka angielskiego i niemieckiego organizowane przy współpracy z  Wrocławskim Centrum Seniora. Kursy odbywają się przy ulicy Nowodworskiej. Koszt około 40 zł. miesięcznie. Informacje szczegółowe na tablicy ogłoszeń.

Zostaw komentarz