Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2009

1.    W najbliższą niedziele w naszej Parafii kazania głosił będzie Ojciec Oblat ul. Wejherowskiej we Wrocławiu. Po każdej Mszy św. Rozprowadzać będzie przy wyjściu z kościoła Kalendarze misyjne. Dochód przeznaczony jest na misje, które prowadzą Ojcowie Oblaci. Zachęcamy do nabywania. Cena – 4 zł.

2.    Można zaopatrywać się przy wyjściu z kościoła w karty wspominkowe. Prosimy o staranne wypełnianie ich oraz wpisanie na kopercie ulicy i numeru domu, tak byśmy mogli dokładnie podać plan modlitwy wypominkowej

Kartki wypominkowe

 

 

 

 

Pobierz kartki wypominkowe

3.    W ubiegłą niedziele przeprowadzone było liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. informujemy że, biorąc pod uwagę tych którzy są u nas zameldowani a np. pracują za granicą, co piąty mieszkaniec naszego Osiedla był w kościele (ok. 3481 osób). Komunii św. udzieliliśmy ok. 1300

4.     Ogłaszamy zapisy do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zachęcamy chłopców od 3 klasy szkoły podstawowej wzwyż, do tego by z radością i chęcią dawali świadectwo swej wiary służąc w białej komży przy Ołtarzu Chrystusowym

5.    W dzisiejszą niedzielę Komitet Budowy naszej świątyni przeprowadza zbiórkę na kontynuowanie prac. W najbliższym czasie uruchamiane będzie ogrzewanie kościoła i plebani, a co za tym idzie konieczna jest wymiana uszkodzonej głowicy kotła grzewczego, która jest dość droga. Dlatego proszę o hojniejsze ofiary. Dziękuje za ofiarność jaką Państwo okazujecie. Postaram się Waszych nadziei nie zawieść

6.    W najbliższą sobotę czyli 24 października o godz. 9.00 Mszą św. w katedrze zostanie zainaugurowany kolejny rok Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu

7.    Jutro tj. 19 października, jak każdego 19 – go dnia miesiąca, dzień poświecony kultowi św. Józefa Nowodworskiego. Zapraszam na Mszę św. z  figura na godz. 18.00. Modlić się będziemy za rodziny naszej Parafii i o szczęśliwą kontynuację budowy świątyni

8.    Spowiedź św. w naszej Parafii podczas wszystkich Mszy św. Nie będzie dyżuru w konfesjonale od godz. 16.00 do 17.00

9.    Caritas działająca przy naszej Parafii kwestuje dzisiaj na rzecz najuboższych dzieci naszej Parafii

Zostaw komentarz