Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2009

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, odprawianych przez cały miesiąc październik. W naszym kościele ze względów praktycznych, zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę początek o godz. 17.15

2. Przeżywamy I sza niedzielę miesiąca. Po każdej Mszy św. powinna być adoracja Najśw. Sakramentu, ale ze względu na to ze, w przyszłą niedzielę będzie Niedziela Papieska, czytany jest we wszystkich świątyniach w Polsce list przygotowujący nas do tej niedzieli.

3. W najbliższą środę świętujemy uroczystość Matki Bożej Różańcowej. O godz. 17.15 różaniec, po nim nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy i Msza św. na którą zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I szo komunijnymi. Odbędzie się uroczyste poświęcenie różańców i wręczenie ich dzieciom

4. Informujemy młodzież naszej Parafii, że 17 października będzie miała miejsce Piesza Pielgrzymka Wrocławska do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wymarsz z przed Katedry o godz. 6.00. Hasło pielgrzymki – „Dożywianie wiary”. Z naszej Parafii z młodzieżą pielgrzymować będzie ks. Roman. Zapisy w zakrystii.

5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, konto parafialne i do Komitetu Budowy Świątyni, który dzisiaj przeprowadza zbiórkę.