Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2009r.

1.    Dzisiaj przeżywamy   12 niedzielę zwykłą.

2.    Z kalendarza liturgicznego:

> Środa –    ś w.  Jana Chrzciciela,  Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej – UROCZYSTOŚĆ

3.    Z  dniem  25   czerwca  br.,   Ksiądz  Arcybiskup  Marian  Gołębiewski Metropolita Wrocławski,  odwołuje ze  stanowiska Wikariusza naszej Parafii,  księdza Piotra  Śmigielskiego  ustanawiając  go  równocześnie Proboszczem nowotworzonej parafii w Pasikurowicach.
Dziękujemy księdzu Piotrowi za posługę kapłańską w ciągu dwóch minionych   lat.   Była   ona   znaczona   ofiarną  pracą  we   wszystkich dziedzinach    duszpasterskich,    dokładnym    przygotowaniem    kazań, sumiennym  wypełnianiem   obowiązków     katechety   oraz   szczególną troską o poziom śpiewu liturgicznego.
Życzymy Księdzu Piotrowi osiągnięć duszpasterskich w parafii, do której zostaje skierowany przez Księdza Arcybiskupa jako Proboszcz. W sercach naszych zapisujemy wdzięczność, a także życzenia owocnej pracy duszpasterskiej.

4.    Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego  Serca Pana Jezusa, odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

5.    W dzisiejsza niedzielę – jako trzecią miesiąca – Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar pieniężnych na pokrycie kosztów aktualnie prowadzonych prac

6.    W przyszłą niedzielę — jako czwartą miesiąca – Komitet Fundacji Witraży przeprowadzi zbiórkę ofiar pieniężnych na dalsze witrażowanie okien naszego kościoła