Ogłoszenia duszpasterskie 27.04.2009

1.    Dzisiaj przeżywamy trzecią niedzielę wielkanocną.

2.    Z kalendarza liturgicznego

>    Środa – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziew. i dK
>    Piątek – św. Józefa Rzemieślnika
>    Sobota – św. Atanazego, bpa i dK

3.    Wspomnieniem liturgicznym św. Józefa Rzemieślnika, rozpoczynamy miesiąc poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej w naszym kościele sprawowane będą w dni powszednie o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

4.    Począwszy od piątku przesuwamy godziny Mszy świętych wieczornych  dni powszednie z 18.00 na 19.00.

5.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź dzieci od godz. 17.00 do 18.00; dorosłych od 18.00 do 19.00. W tygodniu spowiedź święta podczas mszy świętych wieczornych.

6.    Z   racji   czwartej   Niedzieli   Wielkanocnej,   przypadającej   3   maja, liturgiczna Uroczystość NMP Królowej Polski, zostaje przeniesiona na poniedziałek – 4 maja. W tym dniu zostanie odprawiona dodatkowa Msza Święta o godz. 9.00.

7.    W dzisiejszą niedzielę – jako czwartą miesiąca – Komitet Fundacji Witraży  przeprowadza  zbiórkę  ofiar pieniężnych  na  dalsze  prace związane z witrażowaniem okien naszej świątyni.

8.    W przyszłą niedzielę – jako pierwszą miesiąca – Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar pieniężnych na   pokrycie kosztów aktualnie prowadzonych prac.

9.    W tym tygodniu, we wtorek 28 IV i w środę 29 IV, o godz. 16.00 w naszym kościele rozpoczynają się spotkania przygotowawcze dla dzieci pierwszokomunijnych. Do udziału w spotkaniach zapraszamy także Rodziców. Szczegółowy program spotkań wywieszony jest w gablocie przy   wyjściu   z   kościoła,   jak   również   umieszczony   na   stronie
internetowej parafii, www.nowodworska.gazetkaparafialna.pl, do której odsyłamy.

Komentarze są zamknięte.