Ogłoszenia duszpasterskie 15.03.2009

1.  Dzisiaj przeżywamy trzecią niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00

2.  W piątek Droga Krzyżowa:

A/, dla Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o godz. 5.15
B/, dla dzieci o godz. 17.00
C/, dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.30
D/, dla młodzieży o godz. 20.00

3.  W najbliższy czwartek – 19 marca – Świętego Józefa Oblubieńca NMP.Uroczysta Msza św. o godz. 18.00.

4.   W dzisiejszą niedzielę – jako trzecią miesiąca – Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar pieniężnych na pokrycie kosztów ktualnie    prowadzonych    prac    –    głównie    podwieszenie    płyt poliwęglanowych.

5.  W najbliższą niedzielę – jako czwartą miesiąca – Komitet Fundacji Witraży będzie umożliwiał nabycie   cegiełek.

6.  Panie    z   ŻYWEGO   RÓŻAŃCA   przeprowadzają   zbiórkę    ofiar pieniężnych na kwiaty do Bożego Grobu.

7.  Caritas    Archidiecezji    Wrocławskiej    włącza    się    w    organizację ogólnopolskiej akcji charytatywnej – „Jałumużna Wielkopostna”. Z tej racji  można  wziąć  udział  w  akcji  poprzez  nabycie  skarbonek – włożenie do nich ofiar i przekazanie ich w Niedzielę Miłosierdzia Bożego Caritas Parafialnemu. Skarbonki do nabycia przy wyjściu z kościoła.

8.  REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE w naszej  parafii  odbędą się w dniach 2, 3, 4 kwietnia. Przeprowadzi je wybitny kaznodzieja Ks. Stanisław Golec – Redemptorysta. Zamówiona Msza św. w intencji śp. Józefa, Marii i Franciszka, przyjęta na dzień 30 marca na godz. 9.00, zostaje przeniesiona na dzień 2 kwietnia o godz. 9.00.

Komentarze są zamknięte.