Ogłoszenia duszpasterskie 16.11.2008

1. Przeżywamy dzisiaj XXXIII niedzielę zwykłą

2. Z kalendarza liturgicznego:

• Poniedziałek – św. Elżbiety Węgierskiej
  • Wtorek – bł. Karoliny Kózkówny, dziew i m
  • Środa – bł. Salomei, dziew
  • Czwartek – św. Rafała Kalinowskiego, kapł
  • Piątek – Ofiarowanie NMP
  • Sobota – św. Cecylii, dziew i m

3. W dzisiejszą niedzielę – jako trzecią miesiąca –  Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar pieniężnych na rzecz aktualnie prowadzonych w naszym kościele prac.

4. W najbliższy wtorek (18 XI) o godz. 19.00 – rozpocznie się cykl konferencji przedmałżeńskich.
Msza św. w intencji księdza Romana z racji imienin zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy.

5. W dzisiejszą niedzielę po każdej mszy św. przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki.
Możliwość nabycia opłatków istnieje także w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00 przy wyjściu z kościoła.
Również w najbliższą niedzielę – 23 listopada – można zaopatrzyć się w opłatki po każdej mszy św. przy wyjściu z kościoła.

6. Wypominki do poniedziałku do soboty włącznie, codziennie o godz. 17.15. Wypominki zakończymy w najbliższą sobotę nieszporami za zmarłych o godz. 17.00.

7. W najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość  Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Porządek modlitwy wypominkowej